Oprava autoskla

Máte poškodené sklo na aute?

Ak bolo autosklo poškodené kamienkom a jedná sa o malé poškodenie ( približne vo veľkosti euro mince ), poškodenie nie je v priamom zornom poli vodiča a prasklina nevedie k okraju skla tak je pravdepodobné, že na skle sa bude dať spraviť oprava. Oprava autoskla je kvalitné a cenovo dostupné riešenie v porovnaní s kúpou nového skla, cena je od 19,- € s DPH, podľa množstva spotrebovanej živice, samotný proces opravy skla trvá približne 20 minút. Ďalšimi výhodami opravy autoskla sú ešte napr.  kvalitné riešenie, po oprave má autosklo pôvodné vlastnosti a oprava Vám ušetrí aj čas lebo trvá kratšie ako výmena.

V dnešnej dobe už väčšina poisťovní (Allianz, Generali, Uniqa, Wustenrot..) hradí svojím havarijne poisteným klientom opravu skla v plnej výške. Potrebné doklady k bezhotovostnej oprave čelného sklamalý technický preukaz, vodičský preukaz, zmluva o havarijnom poistení a doklad o zaplatení havarijného poistenia. Po predložení týchto dokladov finančné vyrovnanie za opravu autoskla vybavíme za Vás.

 

 

Prečo si vybrať Nás?

  • používame najprepracovanejšiu technológiu
  • iba u Nás v Autosklo H&D Nové Zámky poškodenie výčistíme dôkladne aj zvnútra
  • opravujeme všetky typy skiel
  • ponúkame rôzne doplnkové služby
  • záruka ( v prípade prasknutia nami opraveného skla na opravovanom mieste, Vám pri výmene daného skla u nás, odpočítame čiastku, ktorú ste zaplatili za opravenie poškodenia.)